SU AKADEMİSİNE HOŞ GELDİN !

Bu akademide, dünyanın ve ülkemizin mevcut su durumu ve geleceğini etkileyen faktörleri, bireyler olarak su durumunu iyileştirmek için neler yapabileceğimizi öğreniyoruz.

Su Akademisi Partnerlerimiz

Su Akademisi Eğitim Videoları

Yarının suyunu korumak için bildiğimiz her şeyi sizinle paylaşıyoruz. imece Su Akademisi’ndeki su liderlerinin, Boğaziçi Üniversitesi akademisyenlerinden aldığı Su Eğitimi’nin özet videolarını aşağıda bulabilirsiniz.

SU AKADEMİSİEĞİTİM SUNUMLARI

Su krizini dünyadan ve ülkemizden verilerle anlattığımız bu sunumlarda su durumunu daha iyi anlayacaksın. imece ve BÜYEM’le birlikte hazırladığımız iki sunumu, paylaşacağın ortama göre seçebilirsin. Light sunumda genel bilgi edinirken, Master sunum ile konuların detayına inebilir, uzmanlık seviyeni arttırabilirsin.

Eğitmenler : Yar. Doç Dr İrem Daloğlu Çetinkaya, Dr. Akgün İlhan, Prof. Dr Levent Kurnaz

SU AKADEMİSİ

LIGHT SUNUM

10 Sayfalık Mini Sunum

ÜYELERE ÖZEL

SU AKADEMİSİ

MASTER SUNUM

73 Sayfalık İleri Seviye Sunum

2022 İklime Dair Ocak-Mart

Türkiye Sanayii Kalkınma Bankası, İklime Dair raporunda, İklim adaleti kavramını daha yakından ele alıyor ve dünyadaki iyi uygulamaları paylaşıyor.

Can Hakyemez
Can Hakyemez

Manager, Economic Research Department at TSKB

2019 Su Yeni Elmas Raporu

Elmas kadar pahalı olmasa da elmas kadar değerli olan suyun durumunu olumlu ve olumsuz olarak etkileyen faktörlerini detaylandıran, Türkiye Sınai Kalkınma Bankası tarafından hazırlanmış raporu okumak için tıkla.

Can Hakyemez
Can Hakyemez

Manager, Economic Research Department at TSKB

RAPORU İNCELE
PDF İNDİRİNDİR

GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE GÖLLERİMİZ

Maalesef, ülkemizde son 50 yılda 36 göl kurudu. Bu sayfayı, göllerimizin geçmişten günümüze yolculuğunu daha net şekilde görebilmen için hazırladık. Mavi rengi haritamıza geri kazandırmak için websitemizde gezinebilir ve Instagram sayfamızı takip edebilirsin.

1984
2022
Merhaba, ben Tuzlu!
Suyu korumak için çıktığım bu yolculuğun hikayesini benden dinlemek ister misin?
HİKAYEYİ OKU